Orzechowe przepisy Kuby Steuermark

Jak już zapewne zauważyliście wraz z powstaniem nowej strony, nasza zakładka z przepisami wzbogaciła się o kilka nowych pozycji. Wszystko to dzięki wspaniałej współpracy z wybitnym Szefem Kuchni Jakubem Steuermark. Przy projekcie, który wspólnie tworzyliśmy mieliśmy jeden wspólny cel. Przepisy miały być wyjątkowe w smaku a jednocześnie szybkie i proste w przygotowaniu.

Kuba Steuermark podczas sesji zdjęciowej z naszymi masłami orzechowymi.
Kuba Steuermark

Kilka słów o Kubie.

Kuba Steuermark to naszym zdaniem wybitny Szef Kuchni, który dzisiaj wielokrotnie porywa swoją energią widzów znanego programu telewizyjnego “Pytanie na Śniadanie“. Jako gospodarz kuchni często gotuje dania czerpiąc inspiracje z potraw hiszpańskich, włoskich i angielskich. Kuba swoje bogate doświadczenie zdobywał między innymi w USA na Florydzie, Londynie i gorącej Hiszpanii. Pełnił stanowisko Szefa Kuchni w jednym z prestiżowych gastro-pubów w West Sussex. Współtworzył również z innymi szefami kuchni włoską restaurację Jamiego Olivera w Covent Garden.

Ciekawe przepisy z masłem orzechowym.

W Wasze ręce oddajemy sześć wyjątkowych wariacji kulinarnych:

Mamy nadzieję, że przygotujecie wszystkie dania z masłem orzechowym bez problemu i dacie nam znać o swoich wrażeniach. My tym czasem pomyślimy czym by tu jeszcze Was zaskoczyć. 

SMACZNEGO!