PRODUCENT
MASŁA ORZECHOWEGO
MASLOVE SKLEP

Masz do nas pytanie? Zachęcamy do kontaktu! Odpowiemy na nie najszybciej, jak to możliwe. Skorzystaj z formularza kontaktowego, napisz do nas wiadomość mailową lub zadzwoń. Jeśli potrzebujesz wysokogatunkowego masła z orzechów arachidowych, pasty pistacjowej, masła z nerkowców, z orzechów laskowych czy masła migdałowego, służymy pomocą. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy bogaty wybór pysznych i zdrowych maseł orzechowych 100%. Prowadzisz siłownię, a może sklep ze zdrową żywnością? Zapraszamy do współpracy!
Telefon
adres
ul. Brzozówka 2
16-030 Supraśl
Formularz kontaktowy

Zdrowa żywność z orzechów

Wszystkie pasty wytwarzamy w naszej małej fabryczce w miejscowości Supraśl na Podlasiu (k. Białegostoku). To właśnie tu bez pośpiechu możemy doglądać każdego szczegółu produkcji. Finalny produkt to w 100% naturalne masło orzechowe. Wprost z naszej fabryczki wyjeżdża do was masło arachidowe, masło z orzechów laskowych, orzechowe mega crunch, migdałowe, pasta pistacjowa i z nerkowców. Jeśli interesują Cię nasze produkty lub szukasz inspiracji kulinarnych – skontaktuj się z nami.

Współpraca – dystrybucja, sklepy i produkcja

Jeśli poszukujesz najwyższej jakości masła orzechowego do produkcji ciast, lodów, cateringów i wszelakiego przemysłu gastronomicznego, jeśli cenisz sobie rzetelność, uczciwość i jasne zasady współpracy – czekamy na kontakt od Ciebie. Chętnie podejmiemy współprace z większą dystrybucją w kraju i za granicą. Jesteśmy otwarci na współpracę z małymi sklepikami i dużymi sklepami. Z wielką przyjemnością nawiążemy współpracę z dietetykami, kucharzami oraz trenerami personalnymi. Bez różnicy czy prowadzisz siłownie, crossfit box, kawiarnię, lodziarnię czy osiedlowy sklepik ze zdrową żywnością na drugim końcu Polski. Mamy właśnie czas dla Ciebie i czekamy na Twój kontakt.

Instagram
@MASLOVE100PROCENT