Best
massellery
100%
Orzechy arachidowe
0%
oleju palmowego
0%
cukru
100%
Naturalne składniki
0%
cukru
100%
orzechy arachidowe
0%
konserwantów

masło orzechowe

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ I PROCES

Nasza przygoda z Maslove rozpoczęła się w momencie kiedy zaczęliśmy poszukiwać idealnego masła orzechowego dla naszych najbliższych. Ponieważ ciężko było znaleźć produkty najwyższej jakości postanowiliśmy wziąć sprawę we własne ręce. Tak powstało nasze pierwsze masło. Najwyższa jakość surowca, doskonały smak idealnie wyprażonych orzechów i przede wszystkim w pełni naturalny produkt. To wszystko znajdziecie w Maslove.

DOBÓR
I SELEKCJA
ORZECHÓW

Orzechy, których używamy pochodzą z różnych zakątków świata: Indie, USA, Boliwia, Argentyna, Brazylia, Peru, Indonezja, Australia. Każda partia posiada atest i certyfikat najwyższej jakości.

1 MIELENIE
=50 MASEŁ

Na każdym etapie produkcji czuwa wysoko wyspecjalizowany "Maślarz": Maciek, Krzysiek lub Paweł. Żeby mieć pełną kontrolę jednorazowo produkujemy maksymalnie 50 sztuk.

SKLEP

Każde masło to wyjątkowy smak, struktura, która zależy od stopnia wyprażenia orzechów i od momentu wyłączenia blendera przez “Maślarza”. Tak przygotowany słoiczek orzechowej pasty trafia do rąk Pani Basi, która starannie go pakuje i wysyła w świat.
do sklepu
Maslove 100% orzechów
1 MIELENIE
=50 MASEŁ
Na każdym etapie produkcji czuwa wysoko wyspecjalizowany "Maślarz": Maciek, Krzysiek lub Paweł. Żeby mieć pełną kontrolę jednorazowo produkujemy maksymalnie 50 sztuk.
PRAWDOPODOBNIE

NAJLEPSZE MASŁO NA ŚWIECIE

MASBLOG

MASLOVE

najlepsze masło orzechowe

Kremowe, rozpływające się w ustach, przyjemnie słone lub chrupiące…już oblizujecie usta? Masło orzechowe MASLOVE to pyszna przekąska i pomysł na śniadanie nie tylko dla łakomczuchów, ale także dla osób prowadzących zdrowy styl życia. Ale jak to? Wcinać pyszniutką pastę i zarazem dbać o zdrową dietę? Codziennie z naszej małej orzechowni wyjeżdżają pudełka wyśmienitej miazgi w 100% z orzechów. Bez polepszaczy, bez cukru, bez oleju palmowego.

Domowe pasty

– pyszne i zdrowe

Pasta z orzechów nie tylko obłędnie smakuje, ale także jest bardzo zdrowa. Jeśli brakuje Ci pomysłu na śniadanie lub zdrową i pożywną przekąskę – spróbuj jednego z wielu przepisów z miazgą orzechową. Orzechy są pełne cennych wartości odżywczych i stanowią doskonałe uzupełnienie zdrowego stylu życia. To także podstawa w diecie ketogenicznej, czyli opartej na zdrowych tłuszczach. Orzechy mają bardzo dużo błonnika i niewysoki indeks glikemiczny. To idealna propozycja kulinarna dla osób, które zastanawiają się jak ograniczyć cukier w swojej zdrowej diecie. Tak jak w przypadku każdego domowego masła orzechowego, nasze pasty mają w 100% znany skład bez wszelkiego rodzaju E, fosforanów i oleju palmowego.

Orzechowe MASLOVE

– certyfikat pyszności
Nasza mała orzechownia MASLOVE oferuje masła orzechowe w kilku odsłonach. Klasyczna z orzechów arachidowych (orzeszków ziemnych) to propozycja dla miłośników tradycyjnego smaku. Oferujemy także wersję crunchy z kawałkami orzechów (MASLOVE mega crunch) oraz gładkie. Dla łakomczuchów przygotowaliśmy także wersję z solą himalajską.

Mamy dla Was także masło pistacjowe 100%, które mielimy z całych orzechów wygrzanych w kalifornijskim słońcu. Kolejna propozycja to masło z nerkowca, powstałe po starannym zmieleniu nerkowców aż do uzyskania najlepszej konsystencji. W sklepie MASLOVE znajdziecie także przepyszne masło migdałowe – MASLOVE pieczone migdały. Do jego produkcji używamy tylko słodkiej odmiany migdałów, które do tego są pełne pożywnego białka. Wśród nowości naszej małej orzechowni znalazło się także masło z orzechów laskowych oraz pyszny mix – Maslove 4 Love – cztery orzechy. My wiemy, jak zrobić masło orzechowe 100%.
Instagram
@MASLOVE100PROCENT