Walentynkowe masLove ❤️ Masło orzechowe na walentynki

Miłość można wyrazić na wiele sposobów. Coś o tym wiemy – w końcu nasze masło orzechowe ma LOVE w nazwie ?. Jeśli na co dzień raczej nie przepełnia Was romantyzm, dobrze jest spędzić Święto Zakochanych inaczej niż zwykle. Wyjście do kina, a także pyszna kolacja z własnoręcznie przygotowanymi potrawami to świetny pomysł na Walentynki 2020.

Walentynkowe masLove. Masło orzechowe na walentynki

Kiedy są Walentynki?

Dzień św. Walentego, czyli popularne Walentynki to obchodzone co roku ❤️ Święto Zakochanych ❤️, których nieodłącznym atrybutem są kwiaty, wszechobecny kolor czerwony i oczywiście słodkości. Kiedy są Walentynki 2020? Międzynarodowy Dzień Zakochanych obchodzimy zawsze 14 lutego. W tym roku wypadają w piątek, a więc to doskonały dzień na spędzenie ich z bliską osobą. Jeśli osobiste spotkanie nie jest możliwe, warto pokusić się o wysłanie walentynkowego SMSa z życzeniami, czy wysłać bardziej tradycyjną kartkę walentynkową z dołączonym prezentem w postaci pysznego przysmaku.

Prezent na walentynki dla niego

Tydzień przed 14 lutego to czas, kiedy intensywnie szukamy pomysłów na prezenty na Walentynki dla niego i dla niej. Ponieważ przyjęło się, aby prezent na walentynki był raczej symboliczny, dużą popularnością cieszą się kwiaty, czekoladki czy wino. Z kolei najpopularniejsze formy spędzenia Dnia Zakochanych to od lat wspólne wyjście na kolację czy do kina.

Walentynkowe masLove. Masło orzechowe na walentynki

Jeśli chcesz sprawdzić pyszny prezent dla niego, zdecydowanie polecamy nasze pasty orzechowe. Przysmak taki jak masło migdałowe możesz wykorzystać do samodzielnego upieczenia ciasteczek czy tarty. Każdy facet doceni wypiek przygotowany specjalnie dla niego. Zwłaszcza jeśli na co dzień wolicie stołować się na mieście. Masło orzechowe to świetny prezent na walentynki dla niego, także jeśli twój ukochany uprawia sport, jest miłośnikiem siłowni i zdrowej diety. Jak wiadomo pasta z orzechów to samo zdrowie, a do tego pełne białka i dobrego tłuszczu roślinnego.

Prezent na walentynki dla niej

KOD RABATOWY -14% "MASLOVE"
KOD RABATOWY -14% “MASLOVE”

Wiele Panów narzeka, że ciężko im wybrać idealny prezent na walentynki dla niej. Niesłusznie! Jest coś, co kochają niemal wszystkie kobiety, a tym czymś są oczywiście pyszności takie jak masło migdałowe czy masło pistacjowe. To przysmaki, którymi zajadają się także zwolenniczki zdrowego stylu życia i diety. Masło orzechowe posiada bowiem dużą ilość białka i cennych składników odżywczych, dzięki czemu stanowi bardzo dobre uzupełnienie diety. Jeśli zaś w tegoroczne Święto Zakochanych chcesz wyjątkowo się postarać, sprawdź nasze przepisy z masłem orzechowym i przygotowuj kolację dla dwojga. Taki prezent na Walentynki dla niej z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę.

5/5 - (5 votes)