Maslove w kampanii ING

Kiedy rozpoczynaliśmy naszą przygodę z Maslove, poszukując idealnego przepisu na masło orzechowe, nawet nie sądziliśmy, gdzie nas to zaprowadzi. I tak oto minęło kilka ładnych lat, od kiedy zaczęliśmy tworzyć nasze przepyszne pasty, w trakcie których wydarzyło się wiele dobrego. A co takiego spotkało nas w minionym roku? To między innymi wyjątkowa współpraca z ING, o której więcej przeczytacie poniżej.

Spis treści (kliknij aby szybko przejść):

  1. Niespodziewany prezent gwiazdkowy
  2. Jak to się zaczęło?

Niespodziewany prezent gwiazdkowy

W ostatnim czasie spotkało nas ogromne wyróżnienie. ING zaprosiło nas do współpracy przy bardzo ciekawym projekcie. W związku z tym mieliśmy przyjemność wystąpić w wyjątkowej kampanii radiowej oraz internetowej, która wystartowała 27 grudnia. Niebawem podzielimy się także fotorelacją, pokazującą, jak praca nad kampanią wyglądała od kuchni.

Co ciekawe, współpraca z ING rozpoczęła się niedługo przed Świętami, co było dla nas wymarzonym prezentem gwiazdkowym. Nie da się ukryć, że jest to ważny krok w rozwoju Maslove. Wierzymy, że dzięki temu jeszcze więcej osób dowie się, jak pyszne jest nasze masło orzechowe i doceni jego prosty, naturalny skład.

Dzięki tej współpracy w Nowy Rok 2022 wchodzimy z uśmiechem na ustach. A co z naszymi postanowieniami noworocznymi? Nie zatrzymywać się, odważnie iść dalej i podbijać świat!

Jak to się zaczęło?

Nie byłoby nas dzisiaj tutaj, gdyby nie cierpliwość i determinacja całego zespołu Maslove. To one doprowadziły nas do miejsca, w którym jesteśmy obecnie. A zaczynaliśmy od wielu – mniej lub bardziej udanych – prób stworzenia naturalnego, aromatycznego i przede wszystkim pysznego masła orzechowego. Od lat byliśmy miłośnikami wszelkiej maści past orzechowych, lecz na rynku nie byliśmy w stanie znaleźć produktów, które odpowiadałyby nam w 100%. Właśnie dlatego postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i tak właśnie powstało nasze pierwsze domowe masło orzechowe, na które składają się najwyższej jakości surowce, doskonały smak idealnie wyprażonych orzechów oraz znakomita konsystencja. Takie połączenie stanowi mieszankę idealną, dzięki której powstało Maslove.

Dzisiaj prowadzimy własną manufakturę, w której powstają rozmaite kombinacje maseł orzechowych. W ich produkcję wkładamy całe nasze serce i dbamy o to, by oferowane produkty prezentowały najwyższą jakość, na której najbardziej nam zależy.