Dzień Kobiet. Podaruj jej bukiet MasLove

Dzień Kobiet - bukiet MasLove

Dzień Kobiet, czyli doroczne święto wszystkich pań zbliża się wielkimi krokami. W Polsce zaczęliśmy obchodzić je niemal sto lat temu, a tradycja ta jest kultywowana do dzisiaj. Choć miłość swojej ukochanej warto okazywać na co dzień, takie święto jest z pewnością dobrą okazją do podarowania swojej wybrance miłego upominku i spędzenia z nią dnia w wyjątkowy sposób.

Kiedy jest Dzień Kobiet?

Dzień Kobiet to święto przypadające na 8 marca. Obchodzone jest praktycznie na całym świecie, jednak w największym stopniu świętuje się je w Europie oraz w Azji. Za pierwowzór tego dnia uważa się Matronalia, które obchodzone były w starożytnym Rzymie. Przypadały na pierwszy dzień marca i były ściśle związane z początkiem roku. Było to święto macierzyństwa oraz płodności. Matronalia stały się okazją do tego, by mężowie podziękowali swoim żonom.

Jeśli chodzi zaś o nasze polskie święto kobiet, to ten dzień zaczął być obchodzony od 1924 roku, jednak najpopularniejszy stał się zdecydowanie w czasach PRL, kiedy to każda z pań w zakładzie pracy otrzymywała goździki, a także inne drobne podarunki w postaci rajstop, kawy, ręcznika czy mydła. Dzisiaj natomiast kobiety święto to najczęściej obchodzą w towarzystwie swoich drugich połówek lub z przyjaciółkami, siostrami i innymi bliskimi kobietami. 8 marca to zdecydowanie dobry moment na to, by celebrować swoją kobiecość!

Prezenty na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet. Podaruj jej bukiet MasLove

Święto kobiet za pasem! Jeśli szukasz odpowiedniego prezentu dla swojej drugiej połówki, mamy dla Ciebie kilka ciekawych pomysłów. Pamiętaj, że bukiet pięknych róż czy tulipanów to zawsze dobry pomysł. Chyba że Twoja luba uważa inaczej! ? W takim razie zaskocz ukochaną i podaruj jej bukiet smaków, czyli zestaw naszych przepysznych maseł orzechowych! Masło migdałowe, arachidowe, pistacjowe, laskowe, a może z nerkowców? Nie wiesz, na które się zdecydować? Wybierz wszystkie! Nasze smarowidła są wytwarzane w 100% z orzechów. Nie zawierają zbędnych dodatków, dlatego pokocha je każda zwolenniczka zdrowego stylu życia i naturalnego żywienia.

Jeśli Twoja ukochana lubi niespodzianki, możesz ją również zaskoczyć wykwintną kolacją. Taki prezent w dniu jej święta będzie bez wątpienia strzałem w dziesiątkę! Nawet jeśli nie masz niebywałych zdolności kulinarnych, nie poddawaj się. Twoja wybranka na pewno doceni podjęte starania. Szukasz niepowtarzalnych pomysłów na wyjątkowe danie? Zajrzyj do naszej sekcji z przepisami, w której znajdziesz mnóstwo inspiracji na dania wytrawne, jak również słodkie przysmaki z masłem orzechowym w roli głównej. To proste pomysły opisane krok po kroku, które pozwolą Ci w kilka chwil przygotować pyszną kolację. Gwarantujemy, że Twoja druga połówka będzie oczarowana.